Emkar Otogaz Dönüşüm Sistemleri

Istanbul Topkapı Teknik Oto Sanayi’de uzun yıllardır hizmet vermektedir.Emkar Otogaz Dönüşüm Sistemleri’nde Lpg montajı, bakımı, arıza tespiti, tadilat ve proje işlemleri, muayene hazırlığı, afr ayarı vb işlemlerin tamamı servisimizde yapılmaktadır.

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Satış Sonrası Destek
  • Estetik Montaj
Bizimle İletişime Geç

Hizmetlerimiz

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden gelen sorulardan bir kısmını buradan bulabilirsiniz.

LPG doğru ve güvenilir montaj yapılması halinde asla koku yapmamaktadır. Koku ile karşılaşmanız halinde aracınızı benzin konumuna almanızı mümkünse de tankın üzerinde bulunan vananızı  servisimize gelene kadar kapatmanızı tavsiye ederiz.
LPG sistemi taktmak %45-%55 arasında yakıt tasarruf edersiniz. Bununla birlikte temiz bir yanma sağladığından dolayı çevreyi kirletmez ,bujilerin ömrünü uzatır,kurum yapmaz ve motor yağı kirlenmez.
Bu soruya cevabımız hayır olacaktır. Arabanızın motoruna asıl zarar veren şey, çok yüksek performansta uzun süreli kullanmak ve bakımlarını zamanında yaptırmamaktır. LPG motora zarar vermez, hatta faydası vardır. Benzinde bulunan partiküller LPG’de yoktur, bu yüzden motor yağı bile kirlenmez.
Hayır, sabahları arabanızı her çalıştırmanızda kısa süreli de olsa benzinle çalışır, sonra gaza geçer. Sabahları bu süre de yaklaşık rölantide 10 dakika seyahat halinde ortalama 2 km de benzinde aracınız hareket eder. Bu yüzden gerekmez.
LPG bakımlarınızı yağ bakımı gibi her 10.000 km’de ya da yılda bir defa yaptırmanız tavsiye edebiliriz.
Çekiş düşüklüğü yoksa ve arabanızın performansı her zamanki gibi ise kullanabilirsiniz. Geçici olarak yanabilir, şayet sönmez ise servise geliniz.